kategorie

Izolační materiály


filtrovat / třídit (zobrazit)
ADW - nátěr Blackplast R.

604,71Kč
723,33Kč

ADW - nátěr Blackplast R.

Album Steico - Steico Protect

21946,00Kč
25053,54Kč

Album Steico - Steico Protect

Správně provedená tepelná izolace znamená především nižší náklady na vytápění domu, továrny, kanceláře a správné mikroklima ve všech místnostech. Nejoblíbenější tepelně izolační materiály lze rozdělit do dvou hlavních kategorií: minerální vlna a pěnový polystyren, tedy oblíbený polystyren. Mezi další speciální materiály patří syntetická pryž, pěnový polyetylen, aerogel, PUR, PIR, pěnové sklo a další. Nabízíme také materiály, které umožňují správnou instalaci tepelné izolace a výrobky, které umožňují hydroizolaci a zvukovou izolaci.

Vysoce kvalitní izolační materiály

Termoizolace je souhrn všech stavebních činností směřujících k dostatečné izolaci budovy. Je to velmi důležité, protože má obrovský vliv na budoucí náklady na vytápění a zajišťuje optimální úroveň větrání. Jak zajistit, aby stěny postavené konstrukce dobře udržovaly teplo? Určitě byste měli investovat do správnýchizolačních materiálů. Jejich široký výběr na vás čeká v naší prodejně. Najdete zde jak sortiment pro již zmíněné tepelné izolace, tak i pro hydro- a akustické izolace. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou.

Vysoká kvalita a atraktivní ceny

V naší prodejně na vás čeká široký výběr materiálů od renomovaných výrobců. Pokud hledáte konkrétní produkt, můžete využít pohodlné vyhledávače kategorií a výrobců. Jsou k dispozici těsně nad nabídkou. Naše společnost distribuuje vysoce kvalitní sortiment, který Vám zajistí uspokojivé stavební výsledky. Každý izolační materiál dostupný v naší nabídce má příslušný certifikát, takže jej můžete s jistotou použít na stavbě. Za pozornost stojí také atraktivní ceny, které jsme zařadili do našeho sortimentu. Navíc je možné provést nákup na splátky a využít možnosti leasingu. Podrobnosti a všechny další klíčové informace naleznete v popisu každé položky, kterou nabízíme.

Materiály pro tepelnou izolaci

Naše nabídka je pro vaše pohodlí rozdělena do několika podkategorií, díky čemuž pro vás bude snazší najít požadovaný produkt. Pokud hledáte materiály pro tepelnou izolaci, najdete různé druhy barev, granuláty, hmoty, moduly, desky, pěny, pásky a tkaniny. Zaměřujeme se na široký výběrizolačních materiálů různých typů. Nabízíme např. akrylátové, betonové, pryžové a keramické výrobky. Naleznete takéizolační materiályze silikonu, pěnového skla nebo PVC. Proto u nás snadno získáte sadu sortimentu potřebného k provedení profesionálního zateplení objektu.

Další typy izolace

Izolační materiály ve stavebnictvíslouží nejen k výrobě tepelných izolací. Pokud hledáte produkty věnované hydro- nebo akustické izolaci, v našem obchodě najdete vše, co potřebujete. Nabízíme širokou škálu produktů, které umožňují chránit stěny a střechu budovy proti absorpci vlhkosti a zatékání vody při dešti. Snadno u nás seženete také materiály, které zaručí odpovídající úroveň odhlučnění interiéru stavby. Budou užitečné především při výstavbě staveb v blízkosti silnic. Takové řešení je také nutné při výstavbě továren a hal, kde bude pracovat hlučná zařízení. Dobře izolované stěny také nepropouštějí zvuky ven. Srdečně vás vyzýváme, abyste se podrobně seznámili s naší nabídkou. V naší prodejně na vás čeká široký výběrizolačních materiálů různých typů. Všechny jsou dostupné za příznivé ceny a v případě pokročilejší spolupráce jistě dokážeme ještě více naplnit vaše očekávání.