kategorie

Fólie a membrány


filtrovat / třídit (zobrazit)
Atlas - butylová páska

829,65Kč
930,21Kč

Atlas - butylová páska

Atlas - těsnicí páska

703,80Kč
789,13Kč

Atlas - těsnicí páska

Bauder - FPO Thermoplan T fólie

11669,07Kč
13795,65Kč

Bauder - FPO Thermoplan T fólie

Bauder - rohy Thermofol

115,61Kč
136,73Kč

Bauder - rohy Thermofol

Centerflex - Big Belt

602,54Kč
830,77Kč

Centerflex - Big Belt

Centerflex - páska L -Bead

1247,77Kč
1718,81Kč

Centerflex - páska L -Bead

Centerflex - páska Mid Flex

941,79Kč
1297,69Kč

Centerflex - páska Mid Flex

Centerflex - páska Wide -Flex

2125,87Kč
2928,23Kč

Centerflex - páska Wide -Flex

Stavební membrány umožňují chránit stěnové a střešní konstrukce, díky nimž teplý vzduch a vodní pára nepronikají izolací. Kromě širokého výběru membrán v této kategorii naleznete také tekuté fólie a role, těsnící pásky a specializované lepicí pásky.

Jak zabránit vlhkosti ve vašem domě? Konkrétní způsoby a produkty

Při péči o stav domu nelze ignorovat otázku ochrany před škodlivými účinky vlhkosti. Je také nutné zabránit kondenzaci teplého vzduchu na povrchu střechy, stěn nebo stropu. Při zanedbání správné izolace hrozí povrchová vlhkost. Abyste svým čtyřem rohům poskytli dostatečnou ochranu, vyplatí se pořídit si pomůcky, které budou plnit funkci pohlcování vody. Do této kategorie patří stavební membrány, tekuté fólie a těsnící pásky. Nabídka je bohatá, ale měli byste si uvědomit, který předmět bude vyhovovat potřebám našeho domova. Mezi našimi návrhy najdete těsné a odolné produkty, díky nimž se problém s vlhkostí stane minulostí.

Membrána jako cesta do suchého a bezpečného domova

Balkony, terasy nebo střechy jsou neustále vystaveny vlhkosti, usazenému prachu a negativnímu vlivu větru. konstrukční membránaje prostředkem, jak se s následky těchto faktorů vypořádat. Mnoho lidí vděčí tomuto produktu za klidný spánek v bytě bez vlhkosti. Jde o levné, lehké a hlavně efektní řešení, které obyčejnépapá ztrácí na oblibě. Ochrana bytu se v tomto případě stává záležitostí snadno instalovatelného produktu, který po aplikaci na vybranou plochu poskytuje komplexníhydroizolaci. Pevnost a odolnost proti prosakování jsou další výhodou, kterou můžeme dobře zvoleným membránám přičíst. Máme také šanci vybrat produkt, který nejen ochrání před deštěm, ale také si poradí se spodní vodou.

Tekuté filmy a role — prevence a působení vlhkosti

Moderní a inovativní způsoby zabezpečení pokojů se stávají volbou mnoha uvědomělých spotřebitelů. Jednou z těchto věcí je tekutá fólie, což je produkt dnešní doby. Díky tomuto řešení budou garáže a sklepy opatřeny potřebnou izolací. Výrobek je vhodný i na základy, zaručuje těsnost i ve vlhkých místnostech. Stojí za připomenutí, že kvalitnítekuté fólie se skvěle hodí ke všem druhům povrchů, jako je beton, omítka nebo mramor. Bezešvý povlak použitý v našem domě poskytuje efekty, které očekáváme od účinného izolátoru vlhkosti.

Těsnicí pásky, řešení běžného problému

Koupelna je místo, které je zvláště vystaveno vlhkosti. Sprchový kout, umyvadlo, vana – všechny tyto prvky jsou neoddělitelně spojeny s vodou, která proniká na povrch místnosti. Abyste to napravili, měli byste si koupit těsnící pásku, protože jde o produkt, který si poradí i s nejnáročnější oblastí. Jeho provoz zahrnuje hydroizolaci uvnitř domu, dobře funguje v místnostech a také chrání místa vystavená dešti nebo sněhu. Prostor, ve kterém působíme, tak bude suchý, příjemný a chráněný před nežádoucími účinky vlhkosti.