kategorie

Ochranné pláště


filtrovat / třídit (zobrazit)
ADW - nátěr Blackplast R.

604,71Kč
723,33Kč

ADW - nátěr Blackplast R.

Armacell - nýty

103,56Kč
129,85Kč

Armacell - nýty

Armacell - tmel Arma -Chek

500,68Kč
656,64Kč

Armacell - tmel Arma -Chek

Hammerit - rozpouštědlo

433,70Kč
612,59Kč

Hammerit - rozpouštědlo

Ochranné povlaky zaručují spolehlivou izolaci

Správně provedená izolace vyžaduje nejen dobrý izolační materiál, ale také náležitou ochranu. Pro ochranu potrubí doporučujeme ochranné nátěry z pozinkovaného plechu, hliníkového plechu, PVC fólie nebo hliníkové fólie. Pro izolaci a renovaci střešníchnátěrů z chemických sloučenin dobře poslouží. Nabízíme také antikorozní nátěry, termo obleky a specializované stroje na plechy a střechy.

Správně kvalitní izolační materiál je základem kvalitně provedené izolace. Stejně důležitá je však správná ochrana. V obchodě icmarket building store najdete to, co potřebujete! Pokud potřebujeteochranné nátěry na ochranu potrubí, věnujte pozornost těm z pozinkovaného plechu nebo PVC fólie. Zateplení renovace střešní krytiny lze zajistit pomocí nátěrů z chemických hmot. Ale to není vše! V naší prodejně jsou k dispozici také antikorozní nátěry, termo obleky a specializované stroje na plechy a střechy.

Ochranné nátěry na ochranu potrubí

Ochranné nátěryjsou nezbytným prvkem, pokud chcete chránit svou izolaci před mechanickým poškozením, vlhkostí nebo UV zářením. Ochranné pláště na potrubí se vyrábí z různých materiálů. Přemýšlíte, kterou vybrat? Jste na správném místě!

Zdaleka nejčastěji používané jsou kovové ochranné pláště. Z dobrého důvodu! Jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, jako je vlhkost nebo změny teplot. Izolace v plechovém pláštiproto dobře poslouží v uzavřených místnostech, ale i na volném prostranství.

V nabídce stavebny icmarket naleznete jak plášť z hliníkového plechu, tak ochranné povlaky z ocelového plechu odolného vůči kyselinám, které jsou nezbytné, když je vaše izolace ohrožena kontaktem s prostředím s vysokou koncentrací chemických látek. Máme také ochranné povlaky z nerezové oceli, které jsou, jak název napovídá, extrémně odolné vůči rezivění, a ochranné povlaky z pozinkovaného plechu pro odolnost proti korozi.

Ochranné nátěry vyrobené z PVC fólie nebo hliníkové fólie?

Pokud nemáte zájem o ochranný plášť z plechu, alternativou může být ochranný plášť z PVC fólie. Tento typ fólie je tenký a plastický, což umožňuje chránit nejen rovné úseky, ale i místa s nepravidelnou strukturou objevující se ve vytvořené instalaci. icmarket nabízí také ochranné povlaky z hliníkové fólie, která je nabízena v mnoha variantách – máme jak vyztuženou hliníkovou fólii, tak dodatečně vyztuženou skleněným vláknem.

Ochranné pláště vyrobené z chemických hmot

Uvědomujeme si, že nátěry vyrobené z chemických sloučenin budou ideální pro izolaci nebo renovaci střešních krytin, vycházíme vstříc našim spotřebitelům. Naše nabídka zahrnuje tmely, které chrání následné spáry, a živičné hmoty, které dobře fungují jako odolný hydroizolační nátěr. Silikony pro různé účely se používají také při pokrývačských pracích.

Další zabezpečení

Pamatujte, že ve stavebnictví je zvláště důležitá správná ochrana izolace a materiálů, které jsou náchylné ke korozi nebo jinému mechanickému poškození. Kromě ochranných nátěrů budou ochrannou bariérou zajišťovat antikorozní nátěry na bázi emailů, barev, základních nátěrů, hmot, speciálních nátěrů nebo ředidel a také termoizolační obleky.