kategorie

Nástroje a strojní zařízení


filtrovat / třídit (zobrazit)
AEG - KH 26 E multi -hammer

5191,19Kč
5787,25Kč

AEG - KH 26 E multi -hammer

AEG - KH 5 E multi -hammer

18375,06Kč
20485,00Kč

AEG - KH 5 E multi -hammer

AEG - kladivo KH 28 SUPER XE

6965,98Kč
7765,81Kč

AEG - kladivo KH 28 SUPER XE

Bruska AEG - SE 12-180

7916,71Kč
8825,75Kč

Bruska AEG - SE 12-180

Nástroje a stavební stroje

Pokud jde o stroje, nejdeme na půl cesty. Dobře víme, že na stavbě je potřeba spousta vybavení a nářadí, a pokud děláte velkou investici, potřebujete i velkéstroje. V Icmarketu koupíte vše, na co si vzpomenete, dokonce i ruční navíječky nebo ohýbačky plechu.

Nástroje pro stavbu a renovaci

Různé projekty vyžadují různé nástroje. Tato skutečnost se týká mnoha aspektů života, včetně stavebních investic. Na žádné stavbě, ať už malé nebo velké, nemůže chybět míchačka na beton, zednické nářadí nebo pila na řezání. V Icmarketu vám nabízíme víc než jen to.

Co jsou stavební stroje?

Stavební stroje a nástroje zahrnují spoustu vybavení, které vám umožní provádět různé práce. Patří sem jak ručně ovládaná zařízení, tak samojízdné stroje, jako jsou míchačky betonu. Díky stavebnímu nářadí a strojům probíhá montáž stavebních konstrukcí i jejich renovace hladce a rychle. V Icmarketu jsme pro vás připravili rozsáhlý katalog takového nářadí.

Najdete zde mimo jiné:

  • elektrárenské generátory,
  • propichovače stěn,
  • chapadla,
  • foukačky,
  • frézky,
  • ohřívače,
  • teplotní pistole,
  • lešení,
  • trakaře.

Víme, že velké investice jsou často pod časovým tlakem. Proto jsou k provádění mnoha úkolů potřeba výkonné a spolehlivé stroje. Například stříkací pistole, brusky na beton, omítku, sádru, sádrové stěrky nebo batohové vysavače. V Icmarketu nabízíme toto vše a mnohem více.

Profesionální stroje

Postarali jsme se o nabídku pro profesionály. V Icmarketu jsou stroje určené právě jim. Například pokrývačské, armovací, klempířské nebo tesařské stroje a dokonce i lesnické stroje. Najdete zde ohýbačky a zakružovačky plechu, odvíječky, gilotiny a nůžky, válce, zhutňovače a hladítka. Snažíme se vyjít vstříc všem potřebám, malým i těm opravdu velkým. Každopádně se rozhlédněte a uvidíte sami.

Malá zařízení a zařízení

V našem katalogu se postaráme o všechny typy prací. Jak ty malé, tak ty velké. Náš katalog zahrnuje nejen velké a profesionální stroje a zařízení, ale také malá zařízení, která se hodí prakticky každý den. Nechybí elektrické nářadí jako vrtačky, pily, frézky, brusky. Nechybí ani ruční nářadí, jako jsou kladiva, hřebíky, nůžky, hladítka, špachtle a mnoho dalších věcí, bez kterých by mnoho prací nebylo možné provést. Rozhlédněte se a určitě najdete vše, co potřebujete.

Použití vhodných nástrojů a strojů je zárukou rychlé, efektivní práce a vysoké estetiky prováděných prací. S jejich pomocí si snadno poradíte jak s domem, tak s jeho okolím. Disponujeme zařízeními pro práci se střešními krytinami, plechy a taškami, ale i stroji usnadňujícími práci na zahradě.