kategorie

stavební chemie


filtrovat / třídit (zobrazit)
ADW - nátěr Blackplast R.

604,71Kč
723,33Kč

ADW - nátěr Blackplast R.

Alpol - AG 701 pod omítku

646,94Kč
880,16Kč

Alpol - AG 701 pod omítku

Alpol - AT mozaiková omítka

2224,20Kč
3025,32Kč

Alpol - AT mozaiková omítka

Stavební chemie

V Icmarketu dbáme na to, aby produktový katalog obsahoval všechny materiály potřebné k provedení jakékoli stavby a renovace. V naší nabídce proto nemohla chybět stavební chemie. Na rozdíl od mnoha obchodů, zejména supermarketů, však nabízíme produkty, které používají profesionálové. Pokud k nim patříte nebo vám záleží na vysoké odolnosti konstrukce, určitě se podívejte na naši nabídku.

Co je stavební chemie? Jaké produkty do něj patří?

Přestože se termínem stavební chemie dříve označovaly přísady do betonových směsí, dnes se jím rozumí mnoho produktů, které se používají při různých stavebních a rekonstrukčních pracích. Platí pro hotové i suché výrobky i pro nátěrové hmoty. Jaké produkty zahrnují?

  • Suché směsi jsou všechny druhy zdicích a omítkových malt, včetně cementu, vápna, sádry, omítek a lepidel.
  • Hotové směsi jsou dokončovací materiály, které nevyžadují přípravu, jako jsou dekorativní omítky nebo obklady, stejně jako lepidla a silikony.
  • Nátěrové materiály – tato kategorie zahrnuje všechny druhy barev a laků a také základní nátěry a ředidla.

Při výběru produktů z kategorie stavební chemie věnujte pozornost jejich doporučenému použití a vlastnostem, včetně krycích vlastností, doby tuhnutí a způsobu použití. Různé produkty mají různé vlastnosti, které závisí na velkém o jejich složení a účelu. V Icmarketu najdete produkty, které odpovídají různým úkolům, které se provádějí při stavbě nebo rekonstrukci.

Stavební chemie – výrobci v Icmarketu

Pokud hledáte mnoho různých produktů stavební chemie, jste na správném místě. V naší prodejně nabízíme zboží od spolehlivých dodavatelů, kteří se zabývají výrobou chemikálií pro profesionály. S námi provedete stavbu a rekonstrukci jakéhokoli rozměru. Jak při stavbě domu, tak při stavbě celého pozemku. V katalogu výrobců naleznete značky jako Izoplast, Unepal-drew, Alpol, Baumaster, Baumit, Cekol, Ceresit a další. Každý osvědčený, se silnou pozicí na trhu.

Mezi produkty, které si můžete zakoupit mimo jiné:

  • malty a omítky;
  • povrchy, tmely;
  • lepidla;
  • vodotěsnost;
  • těsnění.

Používejte nejlepší stavební chemii!

Každý profesionál si je vědom toho, že dobře odvedená práce závisí mimo jiné na vysoce kvalitních materiálech, které jsou při procesu použity. Pokud vám tedy záleží na dobrém výkonu a trvalých účincích, používejte přípravky od prověřených výrobců na trhu. Díky tomu svou práci odvedete spolehlivě a její výsledek bude viditelný roky. Takové trvanlivé produkty najdete v našem obchodě.

Stavební chemie je nezbytná při provádění stavebních a rekonstrukčních prací. Donedávna tento termín označoval pouze skupinu výrobků, které byly přísadami do stavebních směsí. V současné době, vzhledem k vývoji trhu, mezi stavební chemii patří také základní nátěry, omítky, lepidla, čisticí prostředky, impregnace a spáry. Prezentované produkty jsou z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují rychlou, pohodlnou a bezpečnou práci.